tbteducation.com | ''Discover the World''tbteducation.com | ''Discover the World''
Forgot password?

Nasa Eğitim Kampı

NASA EĞİTİM KAMPI
7 GECE / 8 GÜN
SÖMESTRE’DE
Orlando & Miami Konaklamalı..
Kennedy Uzay Merkezi Sertifika Programı Dahil..
Türk Havayolları Eşliğinde…

 

1. Gün: İstanbul – Orlando
Atatürk Havalimanı dış hatlar terminalinde saat 10:45’de buluşma ve check-in işlemlerinin ardından THY’nın tarifeli seferi ile 13:35’de Washington aktarmalı Orlando uçuşu.. Yerel saatle 18.35’de Washington’a varış.22.00 da Orlando ya hareket.00.10 da Orlando ya varış. Varışımız takiben otelimize transfer oluyoruz. Kısa bir yolculuğun ardından otelimize yerleşiyoruz. Serbest zaman ardından konaklama otelimizde.

2. Gün: Orlando ( Kennedy Uzay Merkezi)
Sabah kahvaltı sonrası Merritt Adasında bulunan 55 kilometre uzunluğunda ve 10 kilometre genişliğindeki günümüzde Amerika da mevcut üç uzay mekiğinin fırlatma ve gözetleme tesisi olarak kullanılan Kenndy Uzay Merkezi ne geçiyoruz. Burada katılacağımız 3 günlük kamp sonrasında öğrencilerimiz birer sertifika alacaklar. Tüm gün eğitim. Konaklama otelimizde.

3. Gün: Orlando ( Kennedy Uzay Merkezi)
Sabah kahvaltının ardından programımız devam ediyor. Tüm gün sürecek KSC programında öğrencilerimiz Roket bahçesi, Erken uzay keşfi ve Apollo/SaturnV Merkezi eğitimlerini alacaklar. Tüm gün sürecek eğitim sonrası konaklama otelimizde.

4. Gün: Orlando ( Kennedy Uzay Merkezi)
Sabah kahvaltının ardından programımız devam ediyor. Tüm gün sürecek programımız boyunca öğrencilerimiz NASA mühendislik yarışları kapsamında oluşturulan ekipler de yer alarak kendi robotlarını tasarlayacaklar ve NASA Fırlatma Karargahı eğitimini alacaklar. Eğitim sonunda öğrencilerimizin her birine törenle sertifikalar teslim edilecek. Konaklama otelimizde.

5. Gün: Orlando (Universal Studyoları)
Sabah kahvaltı sonrası Universal studyolarını geziyoruz.Dünyanın en büyük eğlence parklarından biri olan Universal Studio Orlando da görecekleriniz sizleri gerçekten buyuleyecek.Örümcek adam dan Harry Potter a Transformers dan Me minion Mayhem e kadar bir çok dünya kahramanı ile anı yaşayacaksınız.Tüm gün sürecek etkinlik sonrası otelimize dönüş.Konaklama otelimizde.

6. Gün: Orlando (Islands Of Adventure)
Sabah kahvaltı sonrası Üniversal stüdyolarının Macera Adası bölümü nü gezmeye devam ediyoruz. Yüzlerce oyun alanından oluşan bu ada da görecekleriniz hayranlık uyandıracak. Tüm gün sürecek etkinliğimiz sırasında dileyen konuklarımız yüzlerce hediyelik eşya satan mağaza bulunan City Walk bölgesinde alış veriş yapabilirler. Tur sonrası otelimize dönüş. Konaklama otelimizde.

7. Gün: Orlando – Miami (330 km)
Oteldeki kahvaltı sonrası Miami ye hareket ediyoruz. Yaklaşık 4 saat sürecek yolculuk sırasında harika manzaralar göreceğiz. Miami ye varışı takiben yarım gün panoramik şehir turu yapıyoruz. Panoramik şehir turumuzda göreceğimiz yerler arasında; Miami Beach, Ocean Drive, Art Deco, Brickell Avenue, Miami Limanı, Bal Harbour, Coconut Grove, Coral Gables, Tarihi Biltmore oteli, Bayside, Kübalı göçmenlerin oturdukları ve vatan hasreti çektikleri için oluşturdukları büyük bir mahalle olan Küçük Havana yer almaktadır. Konaklama otelimizde.

8. Gün: Miami (Alış Veriş Turu ) – İstanbul
Sabah oteldeki kahvaltının sonrası dünyaca ünlü markaların mağazalarının fabrika satış fiyatlarıyla yer aldığı Sawgrass Outlet alışveriş turu için otelimizden ayrılıyoruz. Burada geçireceğimiz serbest zaman sonrasında ise rehberimizin belirleyeceği saatte alış veriş merkezinden ayrılarak Miami Havalimanına transfer oluyoruz. Check-in işlemlerin ardından saat 21.30’da Türk Hava Yolları’nın TK0078 sefer sayılı uçağı ile İstanbul’a uçuyoruz. Varışımız yerel saat ile 16.30’da olacak.

Kişi Başı Ücret & Oda Detayları Peşin K.Kartı Tek Sefer Word & Cart Finans’a 4+2 Taksit
3 ve 4’lü odada 3200  $ 3250 $ 3400 $

Tura Dahil Olan Hizmetler
*THY’nın tarifeli seferi ile İstanbul – Orlando / Miami – İstanbul gidiş/dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri
*Havalimanı vergileri
*3* Orlando otelde 4 gece oda kahvaltı konaklama,
*4* Miami otelde 1 gece oda kahvaltı konaklama,
*Kennedy Space Center sertifika programı
*NBA Maç Bileti
*2 günlük Universal Studio girişleri
*Miami panoramik yarım gün şehir turu
*Özel araçlarla Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri
*Türkçe rehberlik hizmeti

Tura Dahil Olmayan Hizmetler
*Vize Ücreti
*Yurtdışı Çıkış Harç Pulu
*Seyahat Sigortası,
*Kişisel harcamalar
*Öğle ve akşam yemekleri